Arkansas

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Arkansas

Nieruchomość na sprzedaż w Arkansas

Graniczy na północy z Missouri, na wschodzie z Tennessee i Mississippi, na południu z Luizjaną i Teksasem, a na zachodzie z Oklahomie.

Jeśli szukasz nowej nieruchomości na sprzedaż w Arkansas, przed podjęciem decyzji musisz wziąć pod uwagę wiele czynników. Jednym z najważniejszych czynników, na które należy spojrzeć, jest rynek mieszkaniowy w Arkansas.

Rynek pokaże ci, czy ceny nieruchomości w Arkansas powinny wzrosnąć lub spaść. Może to mieć ogromny wpływ na to, ile zapłacisz za nowy dom, a nawet na czynsz.

Właściciele i sprzedawcy byli zachwyceni, ponieważ w ciągu ostatniego roku rynek nieruchomości Arkansas wzrósł o 2,2%.

Niektóre miasta, takie jak Bentonville w Arkansas, mają nieruchomości na sprzedaż, które w tym czasie sprzedają za ponad 250 000 USD. Inne miasta, takie jak Eureka Springs, mają domy na rynku od 72 000 do 95 000 USD.

Sprzedawcy są podekscytowani, ponieważ od teraz do marca 2019 nieruchomości na sprzedaż w Arkansas będą rosły o około 3%. Jest to obecnie rynek sprzedawcy, ale ze względu na niską średnią cenę mieszkań więcej osób może zainwestować w dom.

To także dobry czas na zakup nieruchomości na sprzedaż w Arkansas, ponieważ podatki od nieruchomości są w rozsądnym tempie.

Kiedy już wiesz, że możesz zapłacić za nową nieruchomość na sprzedaż w Arkansas, następnym krokiem jest ustalenie, gdzie chcesz się przeprowadzić, idealnej części Arkansas, która pasuje do twoich osobistych potrzeb.

Nawet jeśli Bentonville jest na wyższym poziomie, jeśli chodzi o koszty mieszkaniowe, to jest jednym z najlepszych miejsc do życia w stanie.

Niektóre z powodów wysokiej oceny wynikają z faktu, że to niegdyś małe miasteczko stało się kulturowym tyglem, w którym żyją szczęśliwie ludzie wszystkich ras, religii i epok.

Szkoły w Bentonville mają najlepszy wynik.

Innym bardzo dobrym miejscem do szukania nieruchomości na sprzedaż w Arkansas jest Greenbrier.

Jednak komentatorzy nazwali to miasto najbezpieczniejszym w Arkansas.

Niski poziom przestępczości, małe miasteczko i szkoły klasy A sprawiają, że jest to świetne miejsce do inwestowania w nową nieruchomość.

Fayetteville to także piękne miejsce, w którym możesz przeszukać nieruchomość na sprzedaż w Arkansas

To nie jest wielkie miasto. Populacja wynosi około 77 000 mieszkańców.

Podczas gdy ceny sprzedaży wzrosły o kilka punktów procentowych w tym roku, wciąż jest dobry czas na zakup nieruchomości na sprzedaż w Arkansas.

Oczekuje się, że rynek wzrośnie. Oznacza to, że nieruchomości w twoim przedziale cenowym będą w przyszłym roku droższe.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 15441

Sprzedaż Willa, Arkansas, Pulaski County, Little Rock, Area: LITTLE ROCK (UALR

458,764.79PLN
Sprzedaż
Willa

136.66 m²
Kuchnia z jadalnią, oddzielna jadalnia, podłogi z płytek, podłóg drewnianych, Zabudowy, wentylator sufitowy (s), Suszarka Connection-Electric, poddasz...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB